آژیر فلاشر7204SF

آژیر فلاشر آدرس پذیر 7204SF یونپاس
زمانی که کنترل پنل سیستم اعلام حریق، توسط دتکتورها و سنسورهای اعلام حریق خود احساس خطر کند، آژیر فلاشر آدرس پذیر 7204SF یونیپاس فعال شده و علاوه بر آژیر کشیدن، چراغ چشمک زن آن نیز فعال می شود. به این صورت همه افراد، حتی کسانی که مشکل شنوایی دارند را از وجود حریق آگاه می سازد. آژیر فلاشر آدرس پذیر 7204SF یونپاس، همانطور که از نام آن پیداست، قابلیت تعریف آدرس را دارد. یعنی در کنترل پنل سیستم اعلام حریق، برای هر چراغ آدرس منحصر به فرد تعریف می شود. در اینصورت، در هر مکانی که پنل سیستم اعلام حریق وجود حریق را تشخیص دهد، تنها آژیر همان محل فعال شده و به صدا در می آید، در حالی که سایر آژیرها آرام هستند. به این طریق مأموران اطفای حریق دقیقا به محل حریق هدایت شده و بدون هیچ اتلاف وقتی به مهار حریق می پردازند.
 

دتکتور حرارتی ثابت FD7110

 این دتکتور اعلام حریق، بر اساس دستیابی به دمای ثابت از پیش تعیین شده کار می کند.زمانی که دما از آستانه تعریف شده برای دتکتور فرا تر رود، دتکتور شروع به دادن هشدار کرده و سیستم اعلام حریق را فعال می نماید. 
   کلاس درجه حرارت ( A1S,A2S, BS ) منطبق با استاندارد EN545 اروپا می باشد. این دتکتور قابل برنامه ریزی با کنترل پنل IFS7002 است. دتکتور FD7110 یونی پاس مناسب برای محیط هایی با دمای معمول و بالا، بدون تغییرات ناگهانی می باشد.

شستی آدرس پذیر 7150

شستی اعلام حریق FD 150 یونیپاس برای فرمان دادن به کنترل پنل اعلام حریق IFS7002 به صورت دستی طراحی شده است.  نحوه کار این شستی اعلام حریق به این صورت است که با ضربه زدن به قسمت مشخص شده از شیشه و شکستن آن، یک سیگنال    فعال سازی به کنترل پنل سیستم اعلام حریق فرستاده شده و چراغ نشانگر شستی اعلام حریق روشن می شود

چراغ ریموت یونی پاس

چراغ ریموت یونی پاس دارای استاندارد مدل RI31

دارای طراحی زیبا و ساده

کنترل پنل C-TEC سری CFP

کنترل پنل اعلام حریق C-TEC ( سیتک ) سری CFP دارای تائیدیه LPCB انگلستان ساخت کشور انگلستان  دارای تائیدیه سازمان آتش نشانی در مدل های 2 ، 4  و 8 زون
قابلیت نصب کارت رله
قابلیت نصب REAPEATER پنل
دارای 4 مدار آژیر